Úvodní stránka

PRODEJ GB 500 CLUBMAN BLACK PANTHER

15.06.2022 10:03
Jelikož se mi konečně dostavuje motorka na výstavu do pracovny a tudíž mi na ježdění bude stačit jedna, tak jsem se rozhodl prodat svoji speciálku CLUBMAN GB 500 TT. Motorka má upravený motor a to bez zásahu do vnějšího vzhledu. Obsah motoru cca 650 ccm, tedy stejný obsah jako motor...

Kolštějnský okruh 2017

18.08.2017 20:55
    KOLŠTEJNSKÝ OKRUH 2017       Tento rok se opět konná oblíbený sraz příznivců starých motorek na závodním okruhu v Kolštějně. Datum: 9-10.9 2017 Kdo by měl zájem se na srazík zajet podívat, tak banda šílenců má sraz v sobotu 9.9. V Týništi nad orlicí ve 12:00. Buď se...

Prodej HONDA GB 500 Clubman

05.06.2017 15:47
Nabízím k prodeji unikátní oroginál CAFE racer od Hondy z konce 80 let. Jedná se o model GB 500 Clubman PC16 rok 88-90, kterých se vyrobilo celkem 6 311 tis. kousků, což je v podstatě malovýroba. V roce 91/92 jich bylo 1 000 ks. dovezeno do Německa. V Evropě se tedy nachází již jen pár kousků...

Novinky 2017

26.04.2017 21:32
Pro rok 2017 se mi sešli dva nové projekty. Jeden úplně nový a druhý takový staronový. Myslím, že se rodina Clubmanů v ČR opět rozšíří......Více info bude následovat!

Fotogalerie: Úvodní stránka

Fotogalerie: Úvodní stránka

NOVÝ ČLÁNEK O MÉ NOVÉ GB 500 - THE BEAST

 

www.honda-clubman.cz/news/honda-gb-500-clubman-the-beast/

2 Clubman sraz - Kolštejnský okruh

 
Minulý víkend 10-11.9. jsme uspořádali již druhý Clubman sraz.
Účast je vzrůstající a sešlo se nás celkem 5 Clubmanů a čtyři
jeli dokonce pohromadě v jednom zástupu na sraz. Počasí bylo
naprosto báječné a tak se sraz velmi vydařil.
 
Pár foteček v galerii! 

Kolštejn 2016

První Honda Clubman sraz 2015

Testace nakonec proběhla v říjnu 2014, takže jsem stihnul ještě najet cca 500 km.

Motorka bude ještě chtít nějaké technické úpravy, ale jinak se na ní jezdí moc hezky.

Je to dobré doplnění stáje o cestovní motorku.

HONDA GB 500 CLUBMAN

tento web bude věnovaný pouze jednomu typu stroje. (no a občas se pochlubím s jiným typem)

Postupně se bude rozšiřovat o informace o tomto nezapomenutelné motorce.

Budu se snažit najít další nadšence, kteří v naší republice tento stroj vlastní.

Budu přidávat vlastní zkušenosti a pokusím se zvýšit tak povědomí o tomto stroji v naší republice.

Aktuálně jsem si pořídil druhý stroj této značky a moje původní motorka našla svého nového majitele.

HONDÁM zdar

REKLAMNÍ SDĚLENÍ 

REALHELP CZ nabízí služby v oblasti realit. Více informací naleznete na webových stránkách

www.realhelp-cz.com

Proto, abych si mohl občas splnit nějaký tem malý sen, rozhodl jsem se na jaře tohoto roku založit si

svou vlastní malou realitní kancelář. Převážně se věnuji své bývalé klientele z dob působení v Residenčním

Developmentu. Nabízím kvalitní servis a rozumné provizní ohodnocení. Pracuji sám a využívám jen několik

kolegů na externí spolupráci. Budu rád, když někdo s okolí Hond, využije mých služeb.

 

 

Novinky

HONDA GB 500 CLUBMAN - The beast

18.02.2017 17:10
Zkušenosti se srdcovou motorkou Honda GB 500 Clubman mám již cca 7 let. Před asi 8 lety jsem jeden kousek náhodou našel na německém Ebay k prodeji a prostě byla to láska na první pohled. Do roka jsem měl svůj první kousek doma a začal se s tímto strojem seznamovat. Ano, je jasné, že motorka má plno...

Karel - první projížďka

27.03.2016 18:35
Tak jsem dneska vytáhnul poprvé motorku po zimním spánku a hned jsem osedlal nový přírůstek, který jsem v zimě dotáhnul z Německa. Takže "Karel" jak mu říkám jede moc hezky. Je pravda, že dost možná jsou pociti z jízdy hodně subjektivní, protože po zimě by asi jelo rochle i šlapací kolo, ale...

Srpnový výlet 2013

22.10.2013 22:16
Nové dva krátké články z mého srpnového tripu CLUBMAN TRIP 2013 https://www.honda-clubman.cz/vylety/

Historie závodních motorek HONDA

17.07.2012 15:45
Krásný přehled závodních motorek HONDA - jasné kořeny motocyklu HONDA CLUBMAN. Nové foto v galerii! Odkaz zde: https://www.honda-clubman.cz/fotogalerie/

Historie GB 500

17.04.2011 00:11
Dnes jsem doplnil hystorii GB 500 Clubman. takže kdyby to někoho zajímalo....

Informace pro návštěvníky

15.04.2011 21:49
V tento den poprvé vznikl web věnovaný jedné malé motorce   GB 500 CLUBMAN PC16

Webová prezentace byla spuštěna

15.04.2011 21:48
Přidány další fotky mého Clubmana